Turniej Mikołajkowy pod balonem we Wrocławiu

2 grudnia uczestniczyliśmy w kolejnej przygodzie dla naszych młodych piłkarzy biorąc udział w turnieju Mikołajkowym na boiskach ze sztuczną nawierzchnią pod balonem, we Wrocławiu. Ponad 90 minut emocji , radości i smutku , zwycięstw i porażek i co najważniejsze zabawy i zbierania kolejnych doświadczeń boiskowych . Turniej zaczął się dla nas wspaniale i po 4 meczach mieliśmy komplet punktów i mogliśmy cieszyć się z bramek i pięknych akcji naszych dzieciaków . W kolejnych dwóch meczach grupowych przyszło nam się zmierzyć jak się później okazało z dwoma najlepszymi zespołami , które tego dnia były poza zasięgiem wszystkich pozostałych zespołów . Oba mecze sprawiły , że chłopcy troszkę zniechęceni podeszli do meczu o 7 miejsce i niestety po dobrym początku zmagań w tym dniu odnieśliśmy trzecią porażkę i ostatecznie zajęliśmy 8 miejsce w turnieju .