Jesiene granie rocznika 2010

W ostatnich dniach października oraz w listopadzie rozegraliśmy turnieje w ramach ligii żaka . W trzeciej i czwartej kolejce graliśmy  z Pogonią Pieszyce oraz Akademią Piłkarską Dzierżoniów a nasze dwa zespoły zaprezentowały wysokie umiejętności .  W piątej kolejce spotkań wzięły udział tylko dwie drużyny więc mecz rozgrywany z Pogonią Pieszyce miał charakter sparingu . W tym dniu dzieciaki pomimo chłodu , przez półtorej godziny gry pokazały , że praca jaką wykonały w ostatnich miesiącach nie poszła na marne .

W listopadzie w ramach jesiennych potyczek rozegraliśmy turniej eliminacyjny z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku . W rywalizacji grupowej grając z drużynami starszymi z rocznika 2009 minimalnie przegrywamy i niestety nie udaje nam się awansować do strefy finałowej .