JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019

Świetny występ młodych zawodników na turnieju z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup . W turnieju reprezentowały nas dwa zespoły a swoje umiejętności skonfrontowaliśmy z drużynami ze Świdnicy , Wałbrzycha , Żarowa czy Oleśnicy . Rozgrywki odbywały się na  hali sportowej na Zawiszowie a  do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów składających się z zawodników z rocznika 2010. W wielkim finale spotkały się pierwsze drużyny Polonii-Stali Świdnica i Lechii Dzierżoniów. Nasi chłopcy przeszli jak burza przez rozgrywki grupowe oraz mecz półfinałowy i w wielkim finale pomimo bardzo dobrej gry i  kilku okazji do strzelenia bramek , musieliśmy pogodzić się z porażką będąc tak blisko zwycięstwa w całym turnieju . W  ostatnich sekundach meczu straciliśmy bramkę na 2:1  i sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło , że niewykorzystane sytuacje się mszczą  .  Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Szymon Gąsior , który strzelił ważnego gola w meczu finałowym . Nasz drugi zespół rozegrał pięć meczy z czego dwa wygrał a trzy przegrał i rozgrywki zakończył na siódmym miejscu .

Klasyfikacja końcowa:
1. Polonia-Stal I Świdnica