Akademia Klasy Ekstra

18 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w Akademii Klasy Ekstra , którą zorganizował klub Zagłębie Lubin  . Tego dnia zabawę rozpoczęli trenerzy przybyłych drużyn , którzy przeprowadzili dla wszystkich uczestników rozgrzewkę w której nie brakowało humoru i chłopcy tanecznym krokiem rozpoczęli zmagania na boiskach Akademii Zagłębia Lubin .  Zawodnicy trenera Mariusza Gronczyńskiego podzieleni na dwa zespoły rywalizowali w dwóch grupach i mogli w tym dniu zmierzyć się z drużynami takimi jak : Zagłębie Lubin , AP Żaczek Lubin , Champion Chocianów , Victoria Świebodzice , Pogoń Pieszyce.

Dodatkową atrakcją z pewnością było  piłkarskie miasteczko, z wieloma ciekawymi konkurencjami i konkursami , które prowadzili trenerzy na co dzień pracujący w jednej z najlepszych akademii w Polsce .

Wydarzeniem dla wszystkich uczestników była możliwość zobaczenia pierwszego zespołu Zagłębia Lubin , który wyjeżdżał na mecz z Legią Warszawa . Wspólne zdjęcie oraz możliwość zebrania autografów to świetna pamiątka i olbrzymia niespodzianka .